Sizde "Anaokulu dergisi" ile ilgili düşüncelerinizi, tecrübelerinizi
diğer anne-babalar ile paylaşın, yorumlarınızı yazın.

 
Dergiyi alalı bir hafta oldu.Kızım 3,5 yaşında her akşam 1 dergi bitiriyoruz.Sizlere tavsiyem çocuğunuz 3 yaşına bastığında hemen bu seti almanızdır.Her akşam kızımla birlikte zevk alarak yapıyoruz.dergi halinde olması çocuklar açısından daha faydalı.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
YETER KARAKUŞ, 13 Ekim 2011
Anaokulu dergisinden okadar memnunumki oğlumla beraber yapmaktan zevk alıyoruz. oğlum 5 yaşında her akşam 1 dergi yapıyoruz ama bazı akşamlar yapmıyorum fazla sıkılmasnı istemiyorum(gerçi oğlum sıkılmıyor ama neyse.)yayında emeği geçen herkese teşekkürler
ÖZLEM TOPAK , 11 Temmuz 2011
Kızımla derginin 2 sayısındayız.bazı alanlar 3yaş için zor o yüzden onları atlatıp daha sonra dönmekte yarar var ama benim gibi inatçı bir kızınız varsa atlamak zor oluyor. harfler örneğin 3 yaş için zor olabilir.içindeki faaliyetler çok güzel tek olumsuz yön bana göre fazla iyi bir kağıda basmış olmaları. hangi kalemi boyayı denediysem boyama ve kalemle çizmede belirgin çizimler yapamıyor boyadığı görünmeyince bastırıyor bu seferde kağıt yırtılıyor. keske kalem ve boyama aparatlarına daha uygun bir kağıt kullanılsaymış
ÖZLEM GÜKRER , 1 Mart 2011
Derginizi 3 aydan beri kullanıyoruz bu kadar faydalı olacağını açıkçası hiç düşünmemiştim.İlk geldiğinde inceleyince ben bile heycanlamıştım.Şimdi oğlum 3,5 yaşında ve hergün hadi anne dersimizi yapalım diye beni uyarıyor.Çok teşekkür ederim bizlere böyle bir dergiyi alma imkanı sunduğunuz için.Herkese tavsiye ederim.
Selin Akbaş , 13 Mart 2011
Derginiz çok eğitici üç yaşındaki kızıma almayı düşünüyorum aldığımda kızımla çok eğlenceli vakitler bizi bekliyor.
ZEMİNE BAYİN , 28 Haziran 2010
memnunuz ancak bazı alıştırmalar çok zorluyabiliyor ancak yapıştımayı seviyor kızım
ASLI GULAY , 8 Mart 2010
Bu dergi setini oğlum henüz1 yaşındayken almıştım. Şu an oğlum 5 yaşında ve biz bu dergilere 1.5 yaş'tan itibaren her gün 5 er dakika ile başladık. Önceleri sadece renklere ilgi gösteren oğlum stickırlara öyle bir daldıki:)))Hala dergilerde yapmadığımız birşeyler buluyoruzve günlük aktivitemiz güzelleşiyor. Oğlum kreşe bu dergi seti sayesinde daha kolay uyum sağladı. Mutlaka deneyin.
EBRU TÜRELİ , 1 Şubat 2010
iyi akşamlar şuan derginizi güzelce yokladım tabiki yanımda canım kzımla beraber hem çok eğlenceli hemde eğitici buldum almayı kesinlikle düşünürüm birde eltimede önereceğim maksat aynı zamanda elimize geçsin başarılarınızın devamını dilerim.
SELDA ARSLAN , 18 Kasım 2009
Anaokulu dergisi gerçekten başarılı bir çalışma. Kızımı çalıştırırken bende eğleniyor,kızımın öğretmeni olarak mutlu oluyorum.Tebrikler...
İLKAY ÖZTÜRK , 09 Kasım 2009
Oğlum 6 yaşında ve 96 derginin hepsini tamamladık okadar çok severek yaptı ki bir gecede 3 ile 4 adet dergiyide çalıştık.Şimdi 4 yaşındaki yeğenimede hediye olarak almaya düşünüyorum. Ayrıca oğlum için Boyut Yayıncılık'ın diğer ürünleri olan BBC Ozmo İngilizce Seti ve Dünya Klasikleri kitap ve DVD serisini aldım onlardanda çok çok memnunuz. Oğlumda mutlu o mutlu olunca bizde çok mutlu oluyoruz.Herkese tavsiye ediyorum. Boyut Yayıcılık'a teşekkürler.
EMEL MANİSALI , 23 Ekim 2009

Merhaba bir arkadaşımın tavsiyesi ile anaokulu setinizi aldım. Çocuğum çok severek yapıyor. Gerçekten çok memnun kaldık. Şu an 55. Sayıdayız. Öyle çok severek yapıyor ki sabah 6:30 da okulumuza gitmeden önce bir tane yapıp, daha sonra akşam da işden geldiğimde hemen sıradaki sayıyı yapalım diye ısrar ediyor. Çok güzel bir dergi teşekkür ederiz.

GÜLESER İNCESU , 15 Ekim 2009
Merhabalar.ben aguagu.com sitesinde katıldığım bir yarışma sonucunda anaokulu dergilerinden bir kısmını görme fırsatı buldum. Şu an oğlum 14 aylık fakat ileride çok faydası olacağını ve tüm seti alma imkanım olduğunda hiç düşünmeden almayı düşünüyorum. Çocuğunun yaşı şu an uygun olan tüm ailelere hiç çekinmeden tavsiye ediyorum.sevgiler....
Pınar Çiçek, 01 Ekim 2009
böyle bi düşünce süper ihtiyaçlarımıza cevap vermekte ve bizleri yönlendirmektedir teşekkürler.
Handan polatel - src minik yürekler çocuk yuvası, 20 Temmuz 2009
yolladığınız doğum günü hediye paketi kızımı çok sevindirdi.anaokulu dergilerinizi Betül'le severek okuduk uyguladık.hediyeniz bize de diğer yayınlarınızı daha yakından tanıma fırsatı verdi.ilgi ve emeğiniz için teşekkürler.
Esra Bircan - src minik yürekler çocuk yuvası, 8 Temmuz 2009

Geçen yıl oğlum altı yaşında idi ve bayiden düzenli olarak sizin derginizi alıyorduk.çok da severek eğlenceli bir şekilde yapıyordu.gelecek sayısını büyük bir merakla bekliyorduk.bu sene oğlum 1.sınıfa başladı ve çok iyi bir karneyle 2.sınıfa geçti.bunda sizin emekleriniz çoktur.bunun için bütün çalışanlarınıza teşekkürler. Hala sizin derginizi sayıklıyor.

Funda Şanlı, 3 Temmuz 2009
Anaokulu dergisi ile ilk yayınlanmaya başladığında gazeteden takip ederek tanışan abonemizin Anaokulu dergisi karakterlerini kullanarak kendi yaptığı el işi oyuncak ve çantalar
anaokulu dergisinden kızımda bende çok memnunuz... severek kullanıyoruz... en önemlisi kızım çok memnun bu durumdan... kendisi derginin başına oturmak istiyor... hatta o kadar ilgiliki televizyonu kendisi kapatıyor konsantresi bozulmasın diye...
Birsen Karauysal, 19 Haziran 2009
6 ve 3 yaşındaki kızlarımın cuma günkü keyfi anaokulu dergisi.kartları yapıştırmalar kesme boyama dolu dolu her sayfasını yapıyoruz.en sevdikleri karakterde timsah lastik:)
Zeynep Ersin, 15 Mayıs 2009
Oğlum 5,5 yaşında. Derginizi her hafta cuma günü alıyoruz. Ancak oğlum dergiyi o kadar seviyor ve içindekileri okurken resimleri boyar, bulmacaları çözerken eğleniyoruz ki pazartesi hemen tekrar soruyor -Anne Anaokulu Dergisini bir daha ne zaman alacağız? Size ve Boyut Yayın Grubuna teşekkür ediyoruz.Bize böyle bir dergi sunduğunuz için...
Dilek Yücel, 12 Mayıs 2009
Çocuğumun gelişimini çok iyi sağliyor. Herkese tavsiye ederim.
Ebrar Hundurel, 12 Mayıs 2009
Eğitim araçları üretimi ve satışı yapıyoruz,Dünya standartlarında anaokulları kurduğumuz için dünyada okul öncesi eğitimini cok yakından takip ediyoruz.Gercekten cok başarılı çalışmalar yapıyorsunuz,tebrik ederiz.
İpek Star Kids Eğitim Araçları Emre İpekci, 11 Mayıs 2009
Kızım 5 yaşında.geçen yıl ilk sayınızdan itibaren derginizden yararlanıyoruz.irem çok seviyor.dergi gününü sabırsızlıkla bekliyor.bu dergi den çok faydalandık.halada faydalanıyoruz.şimdi 2.5 yaşında oğlum var.yavaş yavaş ablasından dolayı dergiye aşina.galiba haftada 2 dergi alacagız.
Süreyya Akbal, 11 Mayıs 2009
Oğlum beş buçuk yaşında şuan derginin 78. sayısındayız. Dergileri yaparken oğlum çok mutlu oluyor. Artık basit toplama ve çıkartma işlemlerini yapıyor. Bütün harfleri tanıyor. Çarpmayı öğrenmeye az kaldı.
Dilek Baykara, 11 Mayıs 2009
Kızım 2,5 yaşında ve yaklaşık altı aydır en büyük eğlencelerinden biri anaokulu dergisi. ilk başta daha çok yapıştırmalara ilgi gösterirken zamanla her bölümdeki hikayeyi dikkatle takip edip hayvan kardeşlerin maceralarını izler oldu. biz dergiyi haftalık olarak alıyoruz. kızım için yeni bir sayı yeni eğlence ve biraz daha büyüyüp abla olmak anlamına geliyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Fatma Salih, 10 Mayıs 2009
Birbirinden renkli ve sevimli karakterleri, anlaşılır dili, eğitici ve eğlenceli aktiviteleriyle dergimiz, henüz 4 yaşına girmiş kızımızla geçirdiğimiz vakitlere keyif kattı. Birlikte oynuyoruz, okuyoruz, bulup işaretliyoruz, çiziyoruz, boyuyoruz, yapıştırıyoruz, kesiyoruz, birleştiriyoruz...
Beste Öztürk
Derginin önce ilk sayısını aldık ve oğlum sıkılmadan derginin içindeki alıştırmaları yaptığını ve hediye edilen çıkartmalarla oynarken çok eğlendiğini görünce abone olduk. Derginin abonesi bir anne olarak tüm annelere tavsiye ediyorum. Bu derginin bize ulaşmasını sağlayanlara teşekkürler ediyorum.
Arzu Uğural
Anaokulu dergisi sadece içinde alıştırmaları değil hediye edilen oyun kartları ile de çok başarılı. Çocuğumu masada oturtarak dikkatini toplamakta zorlanırdım ancak bu dergiyi çok sevdi, sıkılmıyor, bir şeyler öğrendiğini görebiliyorum.
Ayşe Özşahin
Biz kızımla birlikte ilk klasörü bitirmek üzereyiz. Kızım artık büyüklükleri kıyaslayabiliyor, 5'e kadar sayabiliyor... Oyuncak pandasına dergide tanıştığımız Panda Tonton ismini koyduk.
Oya Koca
Bu hafta çocuğumuz için satın aldığımız okul öncesi eğitim seti Anaokulu elimize geçti. 1. sayıyı bitirdik ve ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık. İçeriğindeki birbirinden faydalı alıştırmalar eğitim kalitesini göstermekte Ayrıca birinci sayı ile hediye edilen Aktivite Gelişim Tablosu ile oğlumun başarılarını takip etmek bizi mutlu ediyor.
Salih Kayıkçı
Göndermiş olduğunuz setler bugün elime ulaştı. Kısa sürede elime ulaşmasını sağladığınız için teşekkür ederim. Setleri incelediğimde gördüm ki bana yaptığınız yönlendirme sonucunda çok faydalı bir alışveriş imkanı sunmuşsunuz. Kızım İlayda'nın eğitimine boyut yayıncılık olarak destek vermiş olmanız anaokulu dergisi sayesinde beni çok sevindirmişti ama gelen bu setler sayesinde diğer çocuklardan daha şanslı bir çocuk olma şansını bize vermiş olduğunuz için çok minnettarım.
İlkay OkurAd Soyad:
 
E-Mail:
 
Mesajınız:
 
 
Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler - İstanbul | Telefon: +90 212 413 33 33 (pbx) | Faks: +90 212 413 33 34